HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Fantastico vs Ultimate Haxball

Go down

Team Fantastico vs Ultimate Haxball Empty Team Fantastico vs Ultimate Haxball

Пишување  Haxer on Пет Јан 11, 2013 6:54 pm
1)Резултат: 3:0 (не се доигра)
2)Голови: El Mino(2),Deksi(1)
3)Асистенции:El Mino(1),Deksi(1)
4)Снимка: /
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот