HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MBallerz vs Ultimate Haxball

Go down

MBallerz vs Ultimate Haxball Empty MBallerz vs Ultimate Haxball

Пишување  Haxer on Пон Јан 14, 2013 11:44 pm
1)Резултат: 3:0
2)Голови: Stress(3)
3)Асистенции: XMen(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/8e36b816e5
http://www.haxballtube.com/watch/9cc18878e5
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот