HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haxball Pros vs Ultimate Haxball

Go down

Haxball Pros vs Ultimate Haxball Empty Haxball Pros vs Ultimate Haxball

Пишување  Haxer on Чет Јан 10, 2013 6:28 pm1)Резултат: 12:0
2)Голови: Ethanol(6),HaxerMKD(5),Boateng(Avtogol)
3)Асистенции:Ethanol(2),HaxerMKD(2)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/96d6113414
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот