HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaxMix vs Haxball Pros

Go down

HaxMix vs Haxball Pros Empty HaxMix vs Haxball Pros

Пишување  Haxer on Нед Јан 13, 2013 2:46 pm
1)Резултат: 5:1
2)Голови: Tale(3),Neyfico(1),Rafa(1),Ethanol(1)
3)Асистенции:Rafa(1),Neyfico(1),HaxerMKD(1)
4)Снимка: http://haxtube.com/watch/5d2752cff6
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот