HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Fantastico vs Haxball Pros

Go down

Team Fantastico vs Haxball Pros Empty Team Fantastico vs Haxball Pros

Пишување  Haxer on Вто Јан 08, 2013 4:55 pm1)Резултат: 4:0
2)Голови: Форстрингер (3),Ел Мино(1)
3)Aсистенции:Ел Мино (1),Форстрингер(1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/46e7771058
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот