HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaxMix vs Team Fantastico

Go down

HaxMix vs Team Fantastico Empty HaxMix vs Team Fantastico

Пишување  Haxer on Сре Јан 09, 2013 5:24 pm


1)Резултат: 1:2
2)Голови: Neyfico (1),Deksi(2).
3)Асистенции:El Mino(1),Tale(1),HR(1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/76498752a1
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот