HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Fantastico vs Defenders GAME 2

Go down

Team Fantastico vs Defenders GAME 2 Empty Team Fantastico vs Defenders GAME 2

Пишување  Haxer on Вто Јан 15, 2013 7:26 pm
1)Резултат: 5:0
2)Голови: Fourstringer(3),El Mino(1),Skyline(Avtogol)
3)Асистенции: Fourstringer(1),El Mino(2)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/919a9cfa04
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот