HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Fantastico vs bitch Pls

Go down

Team Fantastico vs bitch Pls Empty Team Fantastico vs bitch Pls

Пишување  Haxer on Чет Јан 10, 2013 6:22 pm


1)Резултат: 8:2
2)Голови: Mino(5),Deksi(2),Yoki(1),Yoki(Avtogol),Deksi(Avtogol)
3)Асистенции:Mino(1),Deksi(2),HR(2)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/071f0f146b
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот