HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Haxball vs bitch Pls

Go down

Ultimate Haxball vs bitch Pls Empty Ultimate Haxball vs bitch Pls

Пишување  Haxer on Саб Јан 12, 2013 11:10 pm1)Резултат: 0:0
2)Голови: /
3)Асистенции: /
4)Снимка: / (не се одигра поради неприсуство и на двете екипи)
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот