HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uH vs HaxMix

Go down

uH vs HaxMix Empty uH vs HaxMix

Пишување  Haxer on Пон Јан 07, 2013 3:03 pm


1)Резултат:3:5
2)Голови:Рафа(1),Нејфичо(1),Тале(3),Блек Игл(2),ЈТН(1).
3)Асистенции:Рафа(1),Тале(1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/8896322e47
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот