HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaxMix vs bitch Pls

Go down

HaxMix vs bitch Pls Empty HaxMix vs bitch Pls

Пишување  Haxer on Саб Јан 12, 2013 9:21 pm
1)Резултат: 6:5
2)Голови: Tale(5),Rafa(1),Vapoor(3),A.Samuel(2)
3)Асистенции:Rafa(1),Vapoor(1),Yoki(1),NoName(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/8831e25e29
http://www.haxballtube.com/watch/2dbb234eb8
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот