HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaxMix vs Frozen

Go down

HaxMix vs Frozen Empty HaxMix vs Frozen

Пишување  Haxer on Чет Јан 10, 2013 1:23 pm1)Резултат: 2:0
2)Голови: Tale(2)
3)Асистенции:Neyfico (1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/5a58d225cb
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот