HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9.Kolo Edini vs Petarda

Go down

9.Kolo Edini vs Petarda Empty 9.Kolo Edini vs Petarda

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 12:59 pm

Koga????????????????????????????????
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

9.Kolo Edini vs Petarda Empty Re: 9.Kolo Edini vs Petarda

Пишување  Petarda on Вто Јун 26, 2012 2:54 pm

koga mozes ti?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

9.Kolo Edini vs Petarda Empty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 3:14 pm

Utre u 17:00 mozes?!!?!?!?!
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

9.Kolo Edini vs Petarda Empty Re: 9.Kolo Edini vs Petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот