HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.Kolo eHaniball vs Edini

Go down

1.Kolo eHaniball vs Edini Empty 1.Kolo eHaniball vs Edini

Пишување  Edini on Нед Јун 10, 2012 10:08 pm

koa mozes?da se dogovorime
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

1.Kolo eHaniball vs Edini Empty Ponedelnik 15:15

Пишување  Falcon on Нед Јун 10, 2012 11:18 pm

Ponedelnik 15:15
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот