HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edini - Petarda

Go down

Edini - Petarda Empty Edini - Petarda

Пишување  Petarda on Пон Јун 11, 2012 4:40 pm

3-6
petarda e najak toa da vi e jasno
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Edini - Petarda Empty

Пишување  Edini on Пон Јун 11, 2012 4:41 pm

da 6-3 zavrsi igrata POTVRDUVAM!
petarda ne e najjak samo ima sreka Wink
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Edini - Petarda Empty Re: Edini - Petarda

Пишување  Ozil on Пон Јун 11, 2012 4:45 pm

uuu petardo samo napred Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Edini - Petarda Empty Re: Edini - Petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот