HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6. kolo Ozil-Tevez

Go down

6. kolo Ozil-Tevez Empty 6. kolo Ozil-Tevez

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:35 am

Ozil-Tevez


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Ozil-Tevez Empty Re: 6. kolo Ozil-Tevez

Пишување  Tevez on Пон Фед 10, 2014 1:18 pm

mozes nekade okolu 20.15 ?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Ozil-Tevez Empty Re: 6. kolo Ozil-Tevez

Пишување  Ozil on Пон Фед 10, 2014 5:47 pm

da, ako moze porano samo
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Ozil-Tevez Empty Re: 6. kolo Ozil-Tevez

Пишување  Ozil on Пон Фед 10, 2014 6:12 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Ozil-Tevez Empty Re: 6. kolo Ozil-Tevez

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот