HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. kolo Tevez - Nitro Petel

Go down

1. kolo Tevez - Nitro Petel Empty 1. kolo Tevez - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Нед Фед 02, 2014 10:58 pm

Tevez - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 9ти Февруари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Tevez - Nitro Petel Empty Re: 1. kolo Tevez - Nitro Petel

Пишување  Tevez on Пон Фед 03, 2014 1:21 pm

moze vo 19 ?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Tevez - Nitro Petel Empty Re: 1. kolo Tevez - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 03, 2014 10:53 pm

ne mozam sabota prema nedela vo 01:00 AM

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Tevez - Nitro Petel Empty Re: 1. kolo Tevez - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 04, 2014 5:08 pm

Nitro Petel 10-1 Tevez

http://www.haxballtube.com/watch/da9a145c61

(Probav na redtube da go stavam ama siluvanje ne prifatija)

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Tevez - Nitro Petel Empty Re: 1. kolo Tevez - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот