HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. kolo MacDragon - Tevez

Go down

2. kolo MacDragon - Tevez Empty 2. kolo MacDragon - Tevez

Пишување  Ozil on Нед Фед 02, 2014 11:03 pm

MacDragon - Tevez

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 9ти Февруари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo MacDragon - Tevez Empty Re: 2. kolo MacDragon - Tevez

Пишување  Tevez on Пон Фед 03, 2014 1:22 pm

mozes vo 20 ?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo MacDragon - Tevez Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Фед 03, 2014 2:20 pm

moze be moze  Very Happy 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo MacDragon - Tevez Empty CC

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Фед 03, 2014 7:04 pm

http://www.haxballtube.com/watch/cfdfa1e23f
6-6

nemam zborovi za nego.. dovolno mu bese so se spletka so petel i oskar sea i so mene...
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo MacDragon - Tevez Empty Re: 2. kolo MacDragon - Tevez

Пишување  Ozil on Пон Фед 03, 2014 10:38 pm

6-6

Znaci Tevez gledam ti gi utakmicite i stvarno mnogu stiskas pauza, moze 1-2 koga stvarno se kacuva lag inace ako produzes ovaka ke dobies kazna.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo MacDragon - Tevez Empty Re: 2. kolo MacDragon - Tevez

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Фед 03, 2014 10:39 pm

more use odma da dobie kazna.. i ako odes u temata za zalenje ke vides deka ne sam samo ja so se zale za toa...
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo MacDragon - Tevez Empty Re: 2. kolo MacDragon - Tevez

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот