HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Табела и распоред

Go down

Табела и распоред  Empty Табела и распоред

Пишување  Ozil Сре Јан 15, 2014 1:05 am

Учествуваа 14 играчи во две лиги

Прва лига:
1. Ozil (Titula)
2. FoUR1
3. MaDr1D1sTa
http://www.haxball.gr/league/view/121262

Куп:
1. Tevez
2. Kiko
3. Ozil
http://www.haxball.gr/cup/view/39042

Втора лига :
1. Kiko
2. pow3r
3. NIke123
http://www.haxball.gr/group/view/7900
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот