HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Табела и распоред

Go down

Табела и распоред Empty Табела и распоред

Пишување  Hax Macedonia Саб Aвг 11, 2012 8:54 am

Учествуваа 12 играчи во две лиги

Prva liga:
1. Özil (Titula)
2. celzi
3. MakedonecMKD
http://www.haxball.gr/league/view/57906


Vtora liga:
1. Ribery
2. KURE
3. DavidLuiz4
http://www.haxball.gr/league/view/57909


Kup:
1. Özil
2. KURE
3. celzi
http://www.haxball.gr/cup/view/19151
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

https://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот