HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frozen vs Bitch Please

Go down

Frozen vs Bitch Please Empty Frozen vs Bitch Please

Пишување  Nitro Petel on Пон Јан 07, 2013 4:51 pm

1)Резултат: 9:2
2)Голови:Нитро Петел(4),Теди(5),Јоки(1),А.Самуел(1)
3)Асистенции:Нитро Петел(2),Јоки(1),А.Самуел (1)
4)Снимка:http://www.haxballtube.com/watch/fa806c6fe1
http://www.haxballtube.com/watch/5d2b105240
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот