HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FC Vardar vs Frozen GAME 2

Go down

FC Vardar vs Frozen GAME 2 Empty FC Vardar vs Frozen GAME 2

Пишување  Taison on Вто Јан 15, 2013 3:54 pm

1)Резултат: 7-3
2)Голови: El Mino1 (4), Javier(1), El Nino (2); Madridista (1), Tedi (2)
3)Асистенции: El Nino (1), El Mino1 (2), Javier (2); Madridista (1)
4)Снимка: http://haxballtube.com/watch/d0c02fe8c9 1. pol.
http://haxballtube.com/watch/b34a5a0c41 2. pol.
avatar
Taison

Број на мислења : 1
Репутација : 0
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот