HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Награди за MKD League

Go down

Награди за MKD League Empty Награди за MKD League

Пишување  Hax Macedonia Саб Aвг 11, 2012 9:02 am

Прва лига
1 место= 250 coinse + Учество во Репрезентација- Falcon
2 место= 190 coinse + Тренинг за во Репрезентација- Özil
3 место= 150 coinse + Тренинг за во Репрезентација- RaFaeL

Втора лига
1 место= 120 coinse- Nitro Petel
2 место= 70 coinse- NenormaleN

Куп
1 место= 500 coinse- NitroPetel
2 место= 400 coinse- NenormaleN
3 место= 300 coinse- Falcon

Summer Cup #1
1 место= 2000 coinse- Özil
2 место= 1000 coinse- NitroPetel
3 место= 500 coinse- celzi
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

https://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот