HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. kolo eHaniball - Özil

Go down

2. kolo eHaniball - Özil   Empty 2. kolo eHaniball - Özil

Пишување  Ozil on Пон Јун 18, 2012 3:00 pm

7-2
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo eHaniball - Özil   Empty Potvrduvam so zadovolstvo!

Пишување  Falcon on Пон Јун 18, 2012 3:01 pm

Potvrduvam so zadovolstvo!
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот