HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. kolo eHaniball - Özil

Go down

2. kolo eHaniball - Özil Empty 2. kolo eHaniball - Özil

Пишување  Ozil on Нед Јун 10, 2012 8:08 pm

?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo eHaniball - Özil Empty Utre vo 15:00

Пишување  Falcon on Нед Јун 10, 2012 11:17 pm

Utre vo 15:00(Ponedelnik)
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo eHaniball - Özil Empty Re: 2. kolo eHaniball - Özil

Пишување  ?????? on Пон Јун 18, 2012 11:08 am

Вечерва краен рок за одигрување.
Термин во 23 часот.
Ако биде еден присутен а противникот го нема, ќе иде службен резултат за тој што е присуствувал.
Ако бидете и двајцата тука, договорете се за хост и одиграјте.

Напомена: Ако едениот не се појави, другиот има задача да слика на чет дека бил тука во тоа време, т.е да има еден вид доказ.. за да му се запише победата!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

2. kolo eHaniball - Özil Empty Re: 2. kolo eHaniball - Özil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот