HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

celzi vs ozil

Go down

celzi vs ozil Empty celzi vs ozil

Пишување  celzi on Пон Јун 11, 2012 9:27 pm

koga mozes ??? oti dr nedela sum na odmor i nemozam da gi odigram togas 4,5i6 kolo!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 21
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs ozil Empty dasdasdsadsadsadsa

Пишување  celzi on Сре Јун 13, 2012 3:23 pm

vecer vo 23:15 mozes?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 21
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs ozil Empty Re: celzi vs ozil

Пишување  ?????? on Вто Јун 26, 2012 11:10 am

Одиграјте го ова оваа недела!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

celzi vs ozil Empty celzi vs ozil

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 3:32 pm

koga mozes vecer kaj 23 15 mozes li??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 21
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs ozil Empty Re: celzi vs ozil

Пишување  Ozil on Вто Јун 26, 2012 4:18 pm

au tesko gorgi, ovie denovi imam nogu rabota... ke ti javam koga mozam ok?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs ozil Empty dsfsdfsdfdsfsdafdfdsfds

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 5:01 pm

ok
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 21
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs ozil Empty Re: celzi vs ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот