HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 i 12. kolo celzi - Özil

Go down

5 i 12. kolo celzi - Özil Empty 5 i 12. kolo celzi - Özil

Пишување  Ozil on Саб Jул 07, 2012 9:29 pm

5.kolo 5-4 za ozil
12.kolo 4-2 za ozil

http://haxballtube.com/watch/df69e46577
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот