HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3коло. Petarda vs RaFaeL

Go down

3коло. Petarda vs RaFaeL Empty 3коло. Petarda vs RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 11, 2012 12:35 pm

кога ? Very Happy
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

3коло. Petarda vs RaFaeL Empty Re: 3коло. Petarda vs RaFaeL

Пишување  Petarda on Пон Јун 11, 2012 4:41 pm

koga mozes ti?????
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3коло. Petarda vs RaFaeL Empty RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 11, 2012 9:06 pm

па.. среда ?
ти кажи време
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

3коло. Petarda vs RaFaeL Empty Re: 3коло. Petarda vs RaFaeL

Пишување  ?????? on Пон Јун 18, 2012 11:09 am

Вечерва краен рок за одигрување.
Термин во 20 часот.
Ако биде еден присутен а противникот го нема, ќе иде службен резултат за тој што е присуствувал.
Ако бидете и двајцата тука, договорете се за хост и одиграјте.

Напомена: Ако едениот не се појави, другиот има задача да слика на чет дека бил тука во тоа време, т.е да има еден вид доказ.. за да му се запише победата!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

3коло. Petarda vs RaFaeL Empty re

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 18, 2012 4:22 pm

mozhi da snimam Very Happy ?
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

3коло. Petarda vs RaFaeL Empty Re: 3коло. Petarda vs RaFaeL

Пишување  ?????? on Сре Јун 20, 2012 9:46 am

ни двајцата не се појавиле во закажаното време.
Резултат: 0-0
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

3коло. Petarda vs RaFaeL Empty Re: 3коло. Petarda vs RaFaeL

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот