HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RaFaeL - Ozil

Go down

RaFaeL - Ozil  Empty RaFaeL - Ozil

Пишување  RaFaeL 21 on Пет Jул 20, 2012 6:20 pm

4:2 for RaFa !
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

RaFaeL - Ozil  Empty Re: RaFaeL - Ozil

Пишување  Ozil on Пет Jул 20, 2012 6:21 pm

tocno Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот