HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22.kolo Sturridge-Oscar

3 posters

Go down

22.kolo Sturridge-Oscar Empty 22.kolo Sturridge-Oscar

Пишување  Nitro Petel Сре Апр 02, 2014 10:57 am

Sturridge-Oscar

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 13ти Април!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

22.kolo Sturridge-Oscar Empty Sturridge - Oscar

Пишување  Oscar Пон Апр 07, 2014 4:40 pm

Sturridge 6-12 Oscar  cheers   king   prv 

http://www.haxballtube.com/watch/d66777f2ce
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

22.kolo Sturridge-Oscar Empty Re: 22.kolo Sturridge-Oscar

Пишување  naitoN Пон Апр 07, 2014 4:47 pm

cestito titula brat, ja zasluzi bravo 
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 28

Вратете се на почетокот Go down

22.kolo Sturridge-Oscar Empty 1

Пишување  Oscar Пон Апр 07, 2014 4:49 pm

Fala fala Very Happy
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

22.kolo Sturridge-Oscar Empty Re: 22.kolo Sturridge-Oscar

Пишување  Nitro Petel Пон Апр 07, 2014 6:03 pm

mene nikoj ne mi cestitat Sad  Embarassed   Shocked   Sad confused scratch vilica 

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

22.kolo Sturridge-Oscar Empty 1

Пишување  Oscar Пон Апр 07, 2014 6:36 pm

Za kup ne se cestita, toa e kolku da ja spasis sezonata Very Happy
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

22.kolo Sturridge-Oscar Empty Re: 22.kolo Sturridge-Oscar

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот