HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

21.kolo MacDragon-Sturridge

4 posters

Go down

21.kolo MacDragon-Sturridge Empty 21.kolo MacDragon-Sturridge

Пишување  Nitro Petel Сре Апр 02, 2014 10:57 am

MacDragon-Sturridge

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 13ти Април!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo MacDragon-Sturridge Empty Re: 21.kolo MacDragon-Sturridge

Пишување  Sturridge Чет Апр 03, 2014 11:57 am

3-0 za mene, nemame snimka.
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 22
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo MacDragon-Sturridge Empty :)

Пишување  MacedoniaDragon Чет Апр 03, 2014 12:01 pm

http://www.haxballtube.com/watch/7a09248842
bravo starice.. 4-0 za mene .. napusti igra vo 2 pol .. odma kazna Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo MacDragon-Sturridge Empty Re: 21.kolo MacDragon-Sturridge

Пишување  Ozil Саб Апр 05, 2014 6:07 am

1 напуштање= Опомена ZA STARIC!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo MacDragon-Sturridge Empty Re: 21.kolo MacDragon-Sturridge

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот