HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16. kolo Ozil - pow3r

2 posters

Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  Ozil Пон Мар 24, 2014 3:48 pm

Ozil - pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 30ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty Re: 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  Ozil Пет Мар 28, 2014 7:48 pm

koa mozes
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty Re: 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  naitoN Саб Мар 29, 2014 7:05 pm

seedno, ti kazi
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 28

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty Re: 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  Ozil Пон Мар 31, 2014 11:56 am

ke ti pisam na fb koa ke bides uklucen
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty Re: 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  Ozil Сре Апр 02, 2014 10:02 pm

deneska ls aj utre da probame ili sea ako se ukluces
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty Re: 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  naitoN Саб Апр 05, 2014 3:51 am

ajde?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 28

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty Re: 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  Ozil Саб Апр 05, 2014 6:02 am

zafanan bev so rabota ajde vecer ili utre da odigrame
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo Ozil - pow3r Empty Re: 16. kolo Ozil - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот