HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12. kolo MacDragon - pow3r

Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty 12. kolo MacDragon - pow3r

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:46 pm

MacDragon - pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty Re: 12. kolo MacDragon - pow3r

Пишување  naitoN on Саб Мар 01, 2014 9:34 pm

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Нед Мар 02, 2014 3:45 pm

petok,sabota ili nedela Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty Re: 12. kolo MacDragon - pow3r

Пишување  naitoN on Нед Мар 02, 2014 6:26 pm

do deneska treba da se izigra?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty cc

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Мар 03, 2014 11:52 am

ili neka dae produzen termin ili vecerva ke izigrame nakaj 21-22
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty Re: 12. kolo MacDragon - pow3r

Пишување  Ozil on Сре Мар 05, 2014 2:26 pm

Odigrajte so poskoro, da ne pisuvam sluzbeno.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty Re: 12. kolo MacDragon - pow3r

Пишување  naitoN on Чет Мар 06, 2014 9:10 pm

pak mu pisav, mi rece deka mi ja dava sluzbena, t.e deka nesaka da ja igra
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Чет Мар 06, 2014 9:11 pm

tacno Very Happy.. potvrduvam
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MacDragon - pow3r Empty Re: 12. kolo MacDragon - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот