HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El Mino - IvanTorres

Go down

El Mino - IvanTorres Empty El Mino - IvanTorres

Пишување  Andrevski on Сре Фед 27, 2013 8:10 pm

BIdejki me iZbegnuva so nedeli ne so denovi sluZben reZZ 3:0
avatar
Andrevski

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2012-06-03
Age : 27
Локација : Bitola/Skpje

Вратете се на почетокот Go down

El Mino - IvanTorres Empty Re: El Mino - IvanTorres

Пишување  Ozil on Сре Фед 27, 2013 8:19 pm

mozda ne mu se svigas? pa te izbegnuva Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

El Mino - IvanTorres Empty Re: El Mino - IvanTorres

Пишување  Andrevski on Чет Фед 28, 2013 3:30 pm

najverojatno mu smrdan na mrtvo kukje Razz
avatar
Andrevski

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2012-06-03
Age : 27
Локација : Bitola/Skpje

Вратете се на почетокот Go down

El Mino - IvanTorres Empty Re: El Mino - IvanTorres

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот