HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XMen-IvanTorres

Go down

XMen-IvanTorres Empty XMen-IvanTorres

Пишување  XMen on Пон Фед 18, 2013 9:02 am

XMen-IvanTorres 7-1


http://haxballtube.com/watch/b220ddcc47 1p
http://haxballtube.com/watch/1fc04d023f 2p

vtoroto p ne se doigra zato so ivan imase nes problem so lagot.nez dali smej taka na sred utakmica da zaminva to ostavam na vas!
XMen
XMen

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2012-06-01

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот