HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FC Vardar vs Game Masters

Go down

FC Vardar vs Game Masters Empty FC Vardar vs Game Masters

Пишување  Haxer Нед Јан 20, 2013 8:33 pm1)Резултат: 2:1
2)Голови: El Mino1(1),Javier(1),Dare Z(1)
3)Aсистенции: El Mino1(1),Nemon(1)
4)Снимка: http://haxtube.com/watch/cb77f36d93
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот