HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game Masters-Haxball Pros GAME 2

Go down

Game Masters-Haxball Pros GAME 2 Empty Game Masters-Haxball Pros GAME 2

Пишување  Haxer on Сре Јан 16, 2013 1:25 pm
1)Резултат: 1:0
2)Голови: Nemon(1)
3)Асистенции: Dare Z(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/dc942101f0
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот