HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game Masters vs HaxMix GAME 3

Go down

Game Masters vs HaxMix GAME 3 Empty Game Masters vs HaxMix GAME 3

Пишување  Haxer on Саб Јан 19, 2013 8:57 pm
1)Резулат: 3:2
2)Голови: Nemon(1),Dare Z(1),FederFufna(1),Tale(2)
3)Асистенции: Dare Z(2),Nemon(1),Smurf(2)
4)Снимка: http://haxtube.com/watch/d8e4c57299
http://haxtube.com/watch/ce4f97f6dc
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот