HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14 kolo celzi vs elnino

Go down

14 kolo celzi vs elnino Empty 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  celzi on Чет Сеп 13, 2012 3:54 pm

koga mozes da te resam?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

14 kolo celzi vs elnino Empty Re: 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  El Niñoob on Саб Сеп 15, 2012 10:17 am

deneska koa moes?
El Niñoob
El Niñoob

Број на мислења : 55
Репутација : 7
Join date : 2011-11-07

Вратете се на почетокот Go down

14 kolo celzi vs elnino Empty 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  celzi on Саб Сеп 15, 2012 7:20 pm

ae vecerva vo 22:00?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

14 kolo celzi vs elnino Empty Re: 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  Ozil on Пон Сеп 17, 2012 12:29 am

Posleden termin (Ponedelnik) 11:30h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14 kolo celzi vs elnino Empty Re: 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот