HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9. коло Özil - Falcon

Go down

9. коло Özil - Falcon Empty 9. коло Özil - Falcon

Пишување  ?????? on Вто Jул 24, 2012 9:48 am

Тука договорете се за утакмицата! Краен рок за одигрување е Недела 00:00 часот.
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

9. коло Özil - Falcon Empty Re: 9. коло Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Сре Jул 25, 2012 5:30 pm

utre e kupo pa mozam da igram utre... gledam deka i ti si prijaven pa ke odigrame utre
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. коло Özil - Falcon Empty Re: 9. коло Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Чет Jул 26, 2012 3:26 pm

tuka sum, pa se do vecer nakaj 22hj
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. коло Özil - Falcon Empty Re: 9. коло Özil - Falcon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот