HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nitro Petel vs Buffonz

Go down

Nitro Petel vs Buffonz Empty Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Nitro Petel on Пон Јун 11, 2012 9:45 am

Nitro Petel 0-0 Buffonz
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Buffonz Empty Re: Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Buffonz on Пон Јун 11, 2012 9:46 am

POTVRDUVAM !
avatar
Buffonz

Број на мислења : 5
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Buffonz Empty Re: Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Nitro Petel on Пон Јун 11, 2012 10:15 am

Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Buffonz Empty Re: Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот