HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3kolo Petarda - KURENCE

Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  Petarda on Пон Апр 23, 2012 1:52 am

koga mozes da igrame??? Twisted Evil Twisted Evil
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty ДАДАДАДАДА

Пишување  KURENCE on Пон Апр 23, 2012 4:45 am

Petarda напиша:koga mozes da igrame??? Twisted Evil Twisted Evil
ДЕНЕС ВО 19ч
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  Petarda on Пон Апр 23, 2012 11:13 am

malku pokasno? 21?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty dogovorot padna :D

Пишување  KURENCE on Пон Апр 23, 2012 4:36 pm

Petarda напиша:malku pokasno? 21?
dogovoreno 21:00
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  Petarda on Пон Апр 23, 2012 7:05 pm

tuka sum!!!!!!
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty alooaaaaa

Пишување  KURENCE on Вто Апр 24, 2012 11:10 am

Petarda напиша:tuka sum!!!!!!
jas igrav prettoa so falcao i te nemase tebe posle toa :S ae deneska moze vo 21?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  Petarda on Вто Апр 24, 2012 11:13 am

ako sakas i sea odma moze, a moze i vo 21
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  KURENCE on Вто Апр 24, 2012 6:30 pm

Petarda напиша:ako sakas i sea odma moze, a moze i vo 21
21:00 kje igrame Smile
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  Petarda on Вто Апр 24, 2012 7:04 pm

ajde tuka sum ako ne pa na poluvreme od ligata na sampioni ili pa koa ke zavrsat izberi!!!!!!1 do 12 saato sum tuka
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  KURENCE on Чет Апр 26, 2012 3:37 pm

Petarda напиша:ajde tuka sum ako ne pa na poluvreme od ligata na sampioni ili pa koa ke zavrsat izberi!!!!!!1 do 12 saato sum tuka

MOZE LI UTRE OD SABAJLE OKOLU 11:00 ILI VECERTA OKOLU 19:00 ILI POKASNO ..
POSLEDEN TERMIN ,AKO NE DOJDE NEKOJ SLUZBENO ,OK?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  Petarda on Пет Апр 27, 2012 6:23 pm

KURENCE напиша:
Petarda напиша:ajde tuka sum ako ne pa na poluvreme od ligata na sampioni ili pa koa ke zavrsat izberi!!!!!!1 do 12 saato sum tuka

MOZE LI UTRE OD SABAJLE OKOLU 11:00 ILI VECERTA OKOLU 19:00 ILI POKASNO ..
POSLEDEN TERMIN ,AKO NE DOJDE NEKOJ SLUZBENO ,OK?

dogovoreno ako ne odigrame sabajle od 11 vecer od 19... koj nema vecer na drugiot sluzbeno vazi?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  KURENCE on Пет Апр 27, 2012 7:13 pm

Petarda напиша:
KURENCE напиша:
Petarda напиша:ajde tuka sum ako ne pa na poluvreme od ligata na sampioni ili pa koa ke zavrsat izberi!!!!!!1 do 12 saato sum tuka

MOZE LI UTRE OD SABAJLE OKOLU 11:00 ILI VECERTA OKOLU 19:00 ILI POKASNO ..
POSLEDEN TERMIN ,AKO NE DOJDE NEKOJ SLUZBENO ,OK?

dogovoreno ako ne odigrame sabajle od 11 vecer od 19... koj nema vecer na drugiot sluzbeno vazi?

EJ OD SABAJLE MOZDA KE ODAM VO GRAD, TAKA DA AKO NE STIGNAM SABAJLETO ,VECERTA VO 19:00 ...ZZZ
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

3kolo Petarda - KURENCE Empty Re: 3kolo Petarda - KURENCE

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот