HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

DavidLuiz4-Huqo08

Go down

DavidLuiz4-Huqo08 Empty DavidLuiz4-Huqo08

Пишување  DavidLuiz4 on Пон Мар 26, 2012 3:28 pm

Koga mozis ?!
Jas mozam sekoj den od 18:00 do 22:00
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот