HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

e-Sim (suna)

Go down

e-Sim (suna) Empty e-Sim (suna)

Пишување  Ozil Пон Сеп 08, 2014 5:58 pm

РЕКЛАМА ЗА ОНЛАЈН ИГРА!!!

Здраво на сите!!
Пошто ни се потребни нови и активни играчи кои ќе придонесат за нашата земја да биде посилна и постабилна се решив да отворам тема и да ги здружам сите играчи кои ја играат оваа и игра и сите оние кои прв пат слушаат за неа!

E-sim e нова онлајн игра во која секој може да постане војник, политичар, бизнисмен па дури и претседател.

Моментална состојба во државата:
Грците нападнаа!! Србија ги поддржа!! Секако ова не се случува во реалниот живот, но во e-sim ДА!!

Mоментална состојба!!

e-Sim (suna) 10671401_835233413163001_1674522628814363193_n

Регистрирај се и ти да и помогниш на Македонија!!
Линк за регистрација: https://suna.e-sim.org/lan.124555/

Сите кои имате некои прашања за играва слободни прашајте!!
Ајде сите заедно да бидеме посилни!
Да живее Република Македонија!! Амин!!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот