HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritika!!!!!!!!!

Go down

Kritika!!!!!!!!! Empty Kritika!!!!!!!!!

Пишување  celzi Пон Aвг 25, 2014 5:04 pm

Daj ne zaebava so e ova mora SHB acc. Na primer nekoj od tie botcite na hax so se reg na haxmacedonia a neznaat so e SHb i nemaat acc na toa i kje nemozat da se prijavat i plus jakata liga pa kje fejkuvaat igraci haah Very Happy!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 22
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот