HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otsustvo :)

3 posters

Go down

Otsustvo :) Empty Otsustvo :)

Пишување  Nitro Petel Вто Јун 10, 2014 10:37 pm

Ova nedela nemat da sum tuka pa ke zamolam da mi se prodolzit rokot za utakmici (2v2 i 1v1).

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

Otsustvo :) Empty Re: Otsustvo :)

Пишување  Ozil Вто Јун 10, 2014 11:09 pm

Okej, ke ti bidat odlozeni... inace 2vs2 mislam nema da bide nisto od nea
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Otsustvo :) Empty Re: Otsustvo :)

Пишување  b e l i Нед Јун 15, 2014 10:42 am

Ozil, poslao sam ti pm.
b e l i
b e l i

Број на мислења : 5
Репутација : 0
Join date : 2013-02-07

Вратете се на почетокот Go down

Otsustvo :) Empty Re: Otsustvo :)

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот