HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil

3 posters

Go down

21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil Empty 21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil

Пишување  Nitro Petel Сре Апр 02, 2014 10:56 am

Madra-Ozil

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 13ти Април!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil Empty asd

Пишување  MaDr1D1sTa Чет Апр 03, 2014 11:46 am

koga ?

MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 23
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil Empty Re: 21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil

Пишување  Ozil Саб Апр 05, 2014 6:08 am

koa ke me vides na fb pisi mi Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil Empty Re: 21.kolo MaDr1D1sTa-Ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот