HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20.kolo Sturridge-Nitro Petel

3 posters

Go down

20.kolo Sturridge-Nitro Petel Empty 20.kolo Sturridge-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel Сре Апр 02, 2014 10:55 am

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 13ти Април!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

20.kolo Sturridge-Nitro Petel Empty Re: 20.kolo Sturridge-Nitro Petel

Пишување  Sturridge Чет Апр 03, 2014 11:45 am

3 razlika za mene, petel ima snimka i go znae rezot
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 22
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

20.kolo Sturridge-Nitro Petel Empty Re: 20.kolo Sturridge-Nitro Petel

Пишување  Ozil Саб Апр 05, 2014 6:08 am

petel izjasnise
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 28
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

20.kolo Sturridge-Nitro Petel Empty Re: 20.kolo Sturridge-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel Саб Апр 05, 2014 4:07 pm

tepa toj ama 2 razlika

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

20.kolo Sturridge-Nitro Petel Empty Re: 20.kolo Sturridge-Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот