HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Join the forum, it's quick and easy

HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

18.kolo Ozil-Nitro Petel

Go down

18.kolo Ozil-Nitro Petel Empty 18.kolo Ozil-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel Сре Апр 02, 2014 10:52 am

Ozil-Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 13ти Април!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

18.kolo Ozil-Nitro Petel Empty Re: 18.kolo Ozil-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel Сре Апр 02, 2014 10:52 am

koga


Последната промена е направена од Nitro Petel на Чет Апр 03, 2014 9:17 am. Мислењето е променето 2 пати.

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

18.kolo Ozil-Nitro Petel Empty Re: 18.kolo Ozil-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel Чет Апр 03, 2014 9:17 am


__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 101

Вратете се на почетокот Go down

18.kolo Ozil-Nitro Petel Empty Re: 18.kolo Ozil-Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот