HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!
HaxBall Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15. kolo pow3r - FoUrStR1nGeR

Go down

15. kolo pow3r - FoUrStR1nGeR Empty 15. kolo pow3r - FoUrStR1nGeR

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:46 pm

pow3r - FoUrStR1nGeR

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 30ти Март!

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 26
Локација : Macedonia, Kocani

https://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

15. kolo pow3r - FoUrStR1nGeR Empty Re: 15. kolo pow3r - FoUrStR1nGeR

Пишување  naitoN on Саб Мар 29, 2014 7:05 pm

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот